Path 4

גן התעשייה עומר

גן התעשייה עומר הוא מרכז פעיל של תעשיות יצוא חדשניות ושיתוף פעולה תעשייתי-אקדמי, השוכן במרחק דקות נסיעה ספורות מהיישוב הקהילתי עומר ומהעיר באר שבע. בגן זה התמקמו יותר מ-30 חברות, המתמחות בפיתוח וייצור של טכנולוגיות מתקדמות.
Path 4 אבטחה רציפה
Path 4 שירותי הסעדה
Path 4 טיפוח סביבתי
Path 4 ניהול אחזקה
Path 4 חניה צמודה
Path 4 ניהול קהילתי

גן התעשייה עומר הנו מרכז פעיל של תעשיות יצוא חדשניות ושיתוף פעולה תעשייתי-אקדמי, השוכן במרחק דקות נסיעה ספורות מהיישוב הקהילתי עומר
ומהעיר באר שבע. בגן זה, המרכז מבני תעשייה להשכרה, משרדים להשכרה, ומגוון אפשרויות נוספות של נדל"ן עסקי, לצד נדל"ן מסחרי וכמון כן גם מחסנים להשכרה בדרום, התמקמו למעלה מ-30 חברות, המתמחות בפיתוח וייצור של טכנולוגיות מתקדמות, ומעסיקות כ- 600 עובדים. רבים מהם סטודנטים ובוגרים של אוניברסיטת בן גוריון בנגב, השוכנת בקרבת המקום.

גן התעשייה עומר הוא מרכז פעיל של תעשיות יצוא חדשניות ושיתוף פעולה תעשייתי-אקדמי, השוכן במרחק דקות נסיעה ספורות מהיישוב הקהילתי עומר ומהעיר באר שבע. בגן זה התמקמו יותר מ-30 חברות, המתמחות בפיתוח וייצור של טכנולוגיות מתקדמות.
Section Seperator

שטחים להשכרה

בגן התעשייה עומר

משרד להשכרה
Path 4
700 מ"ר
בעומר
משרד להשכרה כ 700 מ"ר לפרטים נוספים: 054-6638074
מבנה תעשייה להשכרה
Path 4
563 מ"ר
בעומר
מבנה תעשייה להשכרה ברמת גימור מעטפת 563 מ"ר לפרטים נוספים: 054-6638074
מבנה תעשייה להשכרה
Path 4
1010 מ"ר
בעומר
מבנה תעשייה להשכרה ברמת גימור מעטפת 1,010 מ"ר לפרטים נוספים: 054-6638074
משרדים להשכרה באר שבע
Path 4
65 מ"ר
בעומר
משרדים להשכרה 65 מ"ר לפרטים נוספים: 054-6638074

הטבות ויתרונות
גן התעשייה עומר, שהוקם בשנת 1995 לצד היישוב הקהילתי עומר והעיר באר שבע, משתרע על למעלה מ- 29,000 מטרים רבועים של שטחי תעשייה להשכרה, הטובלים בגינות נוי וגן פסלים. חברות הממוקמות בגן התעשייה יכולות להגיש בקשות להטבות ממשלתיות מירביות לתעשייה (אזור פיתוח א').

מבנה הגן
הגן כולל שמונה בניינים המציעים שטחי תעשייה להשכרה, משרדים להשכרה ועוד, לצד בניין הי-טק מעוצב הכולל מעלית וחניה מקורה. בבניין המנהלה המרכזי של הגן פועלים: מסעדה וקפטריה, חדרי ישיבות ואודיטוריום. בגן פועלים שמונה מבני תעשייה בעיצוב רב-תכליתי, המתאים לעבודה יצרנית ופעילויות פיתוח כאחד.
לגן התעשייה תכניות הרחבה מאושרות, לפיהן יתווספו ארבעה בנייני קומות, אשר יכפילו את שטחי התעשייה הזמינים בשנים הקרובות.

יתרונות
שוכרי המבנים בגן נהנים משירותי אבטחה מרכזיים 24 שעות ביממה, תשתית לתקשורת אופטית, מיזוג אוויר (על פי דרישות הלקוח), חניה צמודה עבור עובדים ומבקרים, מערכת ניקוז תעשייתי וכן מספר רב של פתחי גישה למשלוחים.

מידע טכני
גודלם של המבנים המוצעים להשכרה נע בין 50 – 1,600 מ"ר, עם עומס סטטי מירבי של 2,000 ק"ג/מ"ר וגובה תקרה של 5 מטר.

סיפורי הצלחה

מדיגוס - המצלמה הקטנה בעולם, ממריאה לחלל החיצון

חברת מדיגוס, חברה ישראלית למכשור רפואי , נוסדה בשנת 2000 ועוסקת בפיתוח פרוצדורות וטכנולוגיות אנדוסקופיות חדשניות. בשנת 2003 העביר מייסדה של החברה ומי שהיה אז מנהלה הכללי,...

רוטלקס - "נראים טוב" בעומר

חברת רוטלקס אופטיקס מובילה את הדרך בתחום מערכות אבטחת איכות מאז שנת 1986. באמצעות השימוש בטכנולוגיות קנייניות כגון "Moire Deflectometery" ו-”Shearing Interferometry", מפתחת החברה מכשירי בדיקה תעשייתיים עבור ענף...
Section Seperator

חברות בגן התעשייה

ענקי היי-טק בינלאומיים ביניהם החברות סנדיסק ופריסקייל סמיקונדקטור בחרו להקים במתחם מרכזי פיתוח אסטרטגיים, בהם מועסקים בוגרים רבים של אוניברסיטת בן גוריון.
חברה חדשנית נוספת המנצלת את היתרונות הרבים של גן התעשייה עומר היא אנדנטה סמארטסטפ (Andante SmartStep) למכשור רפואי מתקדם. מעבר ליתרונות הרבים שהוא מציע בתחומים כגון: מבני תעשייה, משרדים להשכרה, נדל"ן עסקי, נדל"ן מסחרי וכמו כן גם מחסנים להשכרה בדרום, גן התעשייה משמש כמרכז תרבות אזורי עיקרי, שבו המוזיאון הפתוח הפועל בגן מציג תכנית תערוכות מתחלפות עשירה של אמנים ישראליים מובילים.
ס.ט.תמרה יועצים ופרויקטים
יעוץ הנדסה ופרויקטים
ארדן פרויקטים
ארדן פרויקטים ומשב - משתפים פעולה לאנרגיה כפולה פרויקטים אלקטרומכאנים
רותלקס (1994) בע"מ
ייצור מכשירי ביקורת איכות לעדשות מגע
פילקו הנדסה בע"מ
תכנון, פיתוח ויצור מערכות אלקטרו-מכניות
וואן שילוב מערכות
מכירות ושירותי תשתיות מיחשוב לאירגונים
Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow