Path 4

גן התעשייה תפן

גן התעשייה תפן הנו פרויקט הדגל המגדיר את מודל תפן, כסמל לחדשנות ומצוינות תעשייתיות. בגן, השוכן בלב אזור התעשייה תפן, פועל מספר לא מבוטל של מפעלים דינאמיים ממוקדי ייצוא, המעסיקים מעל 5,000 עובדים ומייצרים
קרוב ל 10% מהיצוא התעשייתי של ישראל. גן התעשייה תפן מציע ליזמים ומפעלים מגוון סוגי נדל"ן מסחרי וכן נדל"ן עסקי כגון: מבני תעשייה, משרדים להשכרה, ועוד.
Path 4 אבטחה רציפה
Path 4 ‎שירותי הסעדה
Path 4 טיפוח סביבתי
Path 4 ניהול אחזקה
Path 4 חניה צמודה
Path 4 ‎ניהול קהילתי

מאז הקמתו, בשנת 1985, סיפק גן התעשייה תפן בסיס תומך לצמיחתם של רבים מהמפעלים ששגשגו והתרחבו באזור. בין החברות השוכרות מבני תעשייה בגן ונהנות מהיתרונות הרבים שלו, תוכלו למצוא את סנדיסק - חברה מובילה בשוק העולמי של כרטיסי זיכרון הבזק.

החברה הקימה מרכז פיתוח אסטרטגי בתפן, האחראי על קו המוצרים המרכזי של החברה, והמהווה 70% ממכירותיה. בשנת 2012 התפרשה החברה אל מבני תעשייה סמוכים והקימה מפעל על מנת להמשיך את הרחבתה המוצלחת באזור.

גן התעשייה תפן הנו פרויקט הדגל המגדיר את מודל תפן, כסמל לחדשנות ומצוינות תעשייתיות. בגן, השוכן בלב אזור התעשייה תפן, פועל מספר לא מבוטל של מפעלים דינאמיים ממוקדי ייצוא, המעסיקים מעל 5,000 עובדים ומייצרים
קרוב ל 10% מהיצוא התעשייתי של ישראל. גן התעשייה תפן מציע ליזמים ומפעלים מגוון סוגי נדל"ן מסחרי וכן נדל"ן עסקי כגון: מבני תעשייה, משרדים להשכרה, ועוד.
Section Seperator

שטחים להשכרה

בגן התעשייה תפן

מבנה ומשרדים להשכרה תפן כרמיאל
Path 4
731 מ"ר
בתפן
מבנה תעשייה אולם ייצור ממוזג לפרטים נוספים: 054-6638074
משרדים להשכרה תפן
Path 4
16 מ"ר
בתפן
משרדים להשכרה 16 מ"ר לפרטים נוספים: 054-6638074
משרדים להשכרה
Path 4
190 מ"ר
בתפן
משרדים להשכרה בשטח גלריה עם נוף לגן פסלים לפרטים נוספים: 054-6638074

מבנה הגן
בגן התעשייה, הנהנה משטחי נוי מטופחים וגן פסלים, הוקמו 12 מבני תעשייה ששטחם 22,000 מ"ר בהם ניתן למצוא: משרדים להשכרה, מבני תעשייה להשכרה בצפון ועוד. בגן פועל מרכז מינהלה הכולל מסעדה, קפטריה, שירותי בנק ודואר ושני אולמות עם מערכות לתצוגה אורקולית, המתאימים לכ-70 משתתפים.

יתרונות
גן התעשייה תפן, הידוע בכל רחבי הארץ כסמל לחדשנות ומציינות בתעשייה, שוכן בלב אזור התעשייה המשגשג תפן, שהחברות הממוקמות בו יכולות להגיש בקשות להטבות ממשלתיות מרביות לתעשייה (אזור פיתוח א').

כמו בכל גני התעשייה, הנהלת גן התעשייה תפן מספקת שירותי אבטחה מרכזיים 24 שעות ביממה. השוכרים בגן נהנים גם מאספקת חשמל לתעשייה, חנייה צמודה, מערכת ניקוז תעשייתית, פתחי גישה רבים למשלוחים וכן גלריית משרדים המשקיפה על גן הפסלים.

מידע טכני
יחידות של עד 1,600 מ"ר, עם עומס סטטי מרבי של 2,000 ק"ג/ מ"ר ותקרות בגובה 5.5-6.5 מ'.

Section Seperator

התקשרות והגעה

מבנה תעשייה להשכרה תפן
גן התעשייה תפן ממוקם בטווח גישה
קלה ומהירה מהערים הסמוכות מעלות, כרמיאל ונהריה ובמרחק נסיעה של מספר דקות מהישוב הפסטורלי כפר ורדים.
אם אתם מעוניינים ב: מבני תעשייה להשכרה, משרדים להשכרה או בצפון, אתם מוזמנים להכיר את היתרונות של גן התעשייה תפן.

סיפורי הצלחה

סטפאק - צמיחה חובקת עולם ב- 10 שנים בלבד

חברת סטפאק, הממוקמת כבר מעל 20 שנה בגן התעשייה תפן, צמחה מחברה קטנה לאריזות סטריליות, לספקית בינלאומית של מערכות אבטחת איכות מקיפות לקטיף והספקה של תוצרת טרייה....

DAND צפון בע"מ

יוסי נהון, שותף מוביל בהקמת חברת DAND צפון בע"מ, עבד בחברת ישקר 15 שנה בתפקידי שיווק, יעוץ טכני וניהול מוצר. בעת שצבר ניסיון רב כיועץ טכני של...

פילו - מובילה עולמית בתחום ה- CNC לאופניים

"אוזן" באופניים הוא אותו חלק קטן המחובר לשלדה ומחזיק את מעביר ההילוכים האחורי. החלק משמש כ"פיוז" - כלומר, חוליה חלשה שמטרתה להגן על השלדה. במידה והמעביר האחורי...
Section Seperator

חברות בגן התעשייה

20 חברות יצוא ישראליות חדשניות, כגון סטפאק ל.א., איקווהשילד וקולסינט, מצאו להן בית בגן התעשייה תפן, לצד חברות נוספות שפועלות בגן מתוך משרדים להשכרה, מבני תעשייה, או להשכרה. בגן התעשייה ניתן למצוא יותר מאשר נדל"ן עסקי איכותי, או נדל"ן מסחרי שופע יתרונות. הוא כולל גם מוזיאון, גן פסלים נרחב, ותוכניות קהילתיות ומושך אליו 120,000 מבקרים מדי שנה. במרחק חמש דקות נסיעה מהגן, שוכן כפר ורדים, יישוב פסטורלי שבו כ -6,500 תושבים, אשר הוקם על ידי סטף ורטהימר במטרה לקדם את הפיתוח הכולל של האזור.
פילו עיבוד שבבי בעמ
ייצור ושיווק חלקי אופניים איכותיים לשוק המקומי ולייצוא
מרעיון למוצר – עיצוב תעשייתי
עיצוב תעשייתי מרעיון למוצר מעצב תעשייתי צמוד לחדשנות טכנולוגית
שריר איינשטיין-ניהול פרוייקטים & פיקוח בנייה
ניהול, תיאום ופיקוח עבודות בנייה
א.דניאל השחזות מדוייקות בעמ
השחזות וכלים מדוייקים
קבוצת זריחה תעשיות חלבין
חברת ייצור הזרקות פלסטיק ותבניות
סטפאק ל.א. בעמ
אריזות סטריליות למזון ולאביזרים רפואיים ודנטליים
קדרות-נורית ואורי רוטשילד
קרמיקה
קולסינט בעמ
ייצור קולימטורים-עדשות למצלמות בתחום הרפואה
טרי בי ווי בעמ
פיתוח וייצור רכיבי פלסטיק לשימושים רפואיים ב"חדרים נקיים"
מ.ד.י טכנולוגיות ועיבוד שבבי בע"מ
עיבוד שבבי מדוייק
Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow