סיפורי הצלחה - גאלאתיאה

גאלאתיאה - יהלומים בדלתון

חברת גאלאתיאה הוקמה בשנת 2004 על ידי שני יזמים ישראלים צעירים בשם חיים שלזינגר ורן זיסקינד. החברה הצעירה פיתחה טכנולוגיה, מוגנת פטנט, לתכנון אופטימלי של יהלומי גלם באמצעות זיהוי מדויק של "תכלילים" (פגמים).

בשנת 2005 החליטה חברת ההזנק, אשר הוקסמה מאיכות החיים שבגליל וממתקניו ותנאיו הנוחים של גן התעשייה דלתון, להקים בו את משרדיה. החברה שיווקה בהצלחה את הטכנולוגיה החדשנית שלה כשהיא גדלה במהירות. בשנת 2008 נרכשה גאלאתיאה על ידי שרין טכנולוגיות, חברה מובילה בתחום הציוד עבור תעשיית היהלומים. עם רכישתה, פותחה הטכנולוגיה של גאלאתיאה משלב האב-טיפוס למוצר מסחרי של ממש, דבר שאפשר את השקתה של מערכת ™Galaxy
בשנת 2009.

עם גדילתה והתפתחותה, החליטה גאלאתיאה להתרחב אל השטח התעשייתי שמספק
גן התעשייה דלתון.

כיום, החברה מציעה פתרונות נוספים לגדלי אבן ספציפיים ולסריקה מדויקת, וממשיכה לפתח ולייצר בגן התעשייה דלתון. החברה מעסיקה כוח אדם מיומן של כ-30 מהנדסים המתגוררים בקרבת המקום, ביישובים כפריים ועיירות קטנות.

מוצריה של גאלאתיאה שולבו בסל המוצרים של שרין, דבר שתרם לקידום הובלתה העולמית של החברה בתכנון יהלומים.  טכנולוגיה ייחודית זו נחשבת לפתרון האוטומטי המוביל בעולם (והיחיד, נכון להיום) למיפוי תכלילים ואומצה על ידי מפעלים מובילים ברחבי העולם.

Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow