סיפורי הצלחה - DAND צפון בע"מ

DAND צפון בע"מ

יוסי נהון, שותף מוביל בהקמת חברת DAND צפון בע"מ, עבד בחברת ישקר 15 שנה בתפקידי שיווק, יעוץ טכני וניהול מוצר. בעת שצבר ניסיון רב כיועץ טכני של מבחר חברות, גילה יוסי הזדמנות עסקית בלתי מנוצלת בשוק המתמחה בתחום הרפואי, כקבלן משנה.

חברת D.A.N.D. צפון הוקמה בינואר 2006 ע"י יוסי נהון וד"ר ארני אורי, בשיתוף עם חברת האם D.A.N.D. תעשיות מתכת. החברה התחילה את דרכה בשנת 2007 בגן התעשייה תפן עם 4 עובדים ו 2 מכונות, בשטח של 250 מ"ר. מטרת החברה לתת מענה של שירותי קבלנות משנה בייצור חלקים, בעיבוד שבבי מדויק, עבור התעשיות הרפואיות עם התמחות בתחום הדנטאלי. החברה מייצרת חלקים בעלי מורכבויות טכנולוגיות גבוהות, המשלבות חריטה וכרסום, במגוון מתכות וחומרים שונים וזאת בייצור של סדרות גדולות וקטנות, עבור לקוחות בשוק המקומי והעולמי. החברה חרטה על דגלה את הובלת מערך הייצור תוך איכות ומצוינות ללא פשרות, החלטה המייצרת לחברה יתרון המאפשר לה לגדול ב- 30% בכל שנה.

כיום, על מנת לאפשר צמיחה עתידית, מתרחבת החברה לבניין של 2,000 מ"ר. המפעל מעסיק היום 31 עובדים, מפעיל 22 מכונות CNC מסוג Swiss type ומוכר בהיקף של 16.5 מיליון ש"ח בשנה. מוצרי החברה מיוצאים לכל העולם כאשר 90% ממוצריה עבור השוק הדנטאלי. בימים אלה מפתחת החברה מוצר בלעדי ומתכננת צמיחה אל שוק הטראומה העולמי ואל השווקים האסייתיים.

Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow