סיפורי הצלחה - SanDisk

SanDisk - סנדיסק ישראל (תפן) בע"מ

השלוחה של סנדיסק ישראל בע"מ הממוקמת בתפן, מפתחת קו מוצרים מוביל המהווה יותר ממחצית הכנסותיו של התאגיד הבינלאומי. שלוחת תפן של הספקית הגדולה בעולם של כרטיסי זיכרון הבזק, אשר התחילה את צעדיה כמפעל קטן עם 6 עובדים בלבד, גדלה והפכה למרכז פיתוח אסטרטגי עולמי. סנדיסק ישראל בע"מ הנה חברת בת בבעלות מלאה של התאגיד סנדיסק. התאגיד מעסיק כ- 4,600 עובדים ברחבי העולם ומחזור המכירות שלו הוא 5 מליארד דולר.

בשנת 1990, שמעון סטולרו לקח שנת שבתון ממקום עבודתו בישראל על מנת לעבוד עבור חברת סנדיסק בע"מ בסנטה קלרה, קליפורניה, ארה"ב.  סנדיסק הייתה אז חברת סטרט-אפ שהתמקדה בפתרונות אחסון זיכרון הבזק, אשר אחד ממייסדיה ומנהלה היה היזם הישראלי – ד"ר אלי הררי.  במהלך תקופה זו, סטף ורטהימר ביקר בסנדיסק במהלך ביקור בארה"ב שמטרתו הייתה לעודד תעשיינים ישראליים לחזור ולהשקיע בישראל. מילותיו של סטף דיברו אל ליבו של ד"ר אלי הררי,
אשר הבטיח לבקרו בישראל בבוא העת.

כשש שנים לאחר מכן, יצר הררי קשר עם סטולרו והציע לו להקים חברת בת של סנדיסק בישראל. שניהם תכננו לבקר במספר אתרים המתאימים לחברות הייטק ברחבי הארץ ופתחו את מסעם בפגישה עם סטף ורטהימר בתפן. לאחר ביקורם בגן התעשייה תפן, הופסקו החיפושים וזמן קצר לאחר מכן הקימו את סנדיסק ישראל בע"מ בגן התעשייה תפן.

במשך השנים גייסה החברה צוות איכותי ברמה גבוהה, ושכנעה משפחות צעירות ומשכילות להעתיק את מקום מגוריהן לישובים סמוכים לתפן.  האפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ועתיד מאתגר בסנדיסק הן שמשכו אותן לאזור.

במשך השנים התרחב מרכז הפיתוח בתפן, ובשנת 2013 העסיקה החברה 130 עובדים. בכל שלבי התפתחותה ניצלה סנדיסק את התשתית הגמישה שמציע גן התעשייה על מנת לספק את הצרכים המשתנים של החברה.

באביב של שנת 2013 הרחיבה סנדיסק תפן את פעילותה ועברה למפעל מותאם לצרכיה אשר בנתה לצד גן התעשייה תפן.

Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow