סיפורי הצלחה - קוליברי

קוליברי - חדשנות לשם שינוי

חברת קוליברי ספינדל'ס, אשר בסיס פעילותה נמצא בגן התעשייה לבון, שאלה את עצמה מה היה קורה אם מספר רב של פעולות ייצור מורכבות היו יכולות להתבצע במכונה אחת ויחידה. ייצורם של רכיבים מורכבים לתעשיות הרפואה והחלל דורש מכונות שתימצאנה בחוד החנית של הטכנולוגיה – והרבה מהן. הביקוש למוצרים אשר מורכבותם וזעירותם עולים בהדרגה, הביא לדרישה מוגברת למכונות ייחודיות, עד כדי כך ששוק המכונות לעיבוד שבבי עלה בכ- 30% ב- 3 השנים האחרונות, עד להיקף של למעלה מ 20 מיליארד יורו, באירופה בלבד.

המורכבות העולה בתהליך הייצור העלתה את הקושי של העסקים הקטנים  להתחרות. לקוחות מצפים כיום למכונות המסוגלות להשיג התאמות פני שטח ייחודיות ברמה מיקרוסקופית – דבר שדרש, עד לאחרונה, מספר מכונות שונות.

חברת קוליברי ספינדל'ס, אשר הוקמה לפני עשור בגן התעשייה לבון, הינה מובילה בינלאומית בטכנולוגיות הספינדלים, עם דגש על מהירות גבוהה, דיוק ועמידות. בשיתוף עם מקורות המחקר של החברה הגרמנית METROM ובסיוע מכון המחקר בעל השם העולמי Fraunhofer, הצליחה החברה לפתח כלי המסוגל לבצע מגוון רחב של עבודות גימור – ספינדל  "המוּנע בעזרת נוזל".

כיום, יכולים היצרנים להוציא אל הפועל פרוצדורות גימור מורכבות מבלי לעצור את שטף הייצור לצורך החלפת מכונות, ובדרך זו לקצר את זמן הייצור ב- 70%.

Section Seperator

צרו איתנו קשר

ונחזור אליכם בהקדם

  שם מלא*

  טלפון*

  דואל*

  נושא

  הודעה

  Arrow